Monki Pokoje do wynajęcia bez pośredników

 1. bezczynszowe taniobezczynszowe tanioDo wynajecia od zaraz mieszkanie dwu pokojowe na pierwszym pietrze w bloku z winda. Lokal mieszkalny o powierzchni 50m2, skladajacy sie z dwóch pokoi , kuchni i lazienki polaczonej z WC. W mieszkaniu dostepne wszystkie sprzety AGD oraz meble. Mieszkanie urzadzone w nowym stylu, po remoncie. Bardzo ladna okolica. W poblizu sklepy, silownia , punkty uslugowe, basen, szkola. Monki kawalerka do wynajęcia od zaraz.

Mieszkanie bezczynszowe Bez kaucji Monki Bez pośredników.

Monki Tanie mieszkania do wynajęcia: Helena Najwięcej aktualnych ogłoszeń bez pośredników w Mońkach  Jest to miejsce, które po remoncie jeszcze nigdy nie było zamieszkane. zapraszamy ul. Perkuna w Mońkach.

  Ogłoszenie dodane lipiec, 2024r. : “Pokoje do wynajęcia bez pośredników Mońkacha

  1. Oda
   21 środa, 24 lipca 2024 r.

   Madzia Mam pokój jednoosobowy do wynajecia. Wynajme mieszkanie nowe, nieumeblowane, wyposazenie lazienek i kuchni, polozone na pierwszym pietrze, skladajace sie z jednego pokoju z aneksem kuchennym o powierzchni 36,25 m2, pokoju o powierzchni 12,60 m2, pokoju o powierzchni 9,77 m2, pokoju o powierzchni 8,14 m2, korytarza o powierzchni 8,76 m2, lazienki o powierzchni 6,73 m2, pomieszczenia gospodarczego o powierzchni 2,04 m2, schodów parter o powierzchni 3,55 m2, schodów pietro 4,82 m2, o lacznej powierzchni uzytkowej 92,66 m2. Bardzo ladna lokalizacja. Mieszkanie do wynajecia od zaraz. ul. Sterowa Monki. Czynsz z opłatami 530 zl .

   Szukaj  ⋅  Monki

  W razie zainteresowania ofertą wynajmu wyślij zapytanie