Gdańsk Pokoje do wynajęcia bez pośredników

 1. bezczynszowe taniobezczynszowe tanioWynajme mieszkanie w spokojnej i swietnie skomunikowanej z pozostalymi czesciami miasta dzielnicy. Okolica spokojna, blisko liczne sklepy i punkty handlowo - uslugowe. Do wynajecia kawalerka o powierzchni 38m2 z aneksem kuchennym z duzym balkonem usytuowanym od pólnocnej strony zapewniajac naslonecznienie calego mieszkania. Mieszkanie wynajmuje na dluzszy okres czasu. Gdańsk kawalerka do wynajęcia od zaraz.

Mieszkanie bezczynszowe Bez kaucji Gdańsk Bez pośredników.

Gdańsk Tanie mieszkania do wynajęcia: Boguslawa Najwięcej aktualnych ogłoszeń bez pośredników w Gdańsku  Jest to miejsce, które po remoncie jeszcze nigdy nie było zamieszkane. zapraszamy ul. Zaułek św. Bartłomieja w Gdańsku.

  Ogłoszenie dodane maj, 2023r. : “Pokoje do wynajęcia bez pośredników Gdańskua

  1. Irena
   21 wtorek, 30 maja 2023 r.

   Oda Mam pokój jednoosobowy do wynajecia. 4 pokojowe mieszkanie do wynajecia, najlepiej dla grupy studentów - jak dotad mieszkali tu wlasnie studenci, ze wzgledu na odpowiednie dostosowanie mieszkanie do ich potrzeb. Kazdy pokój wyposazony jest w 1-2 lózka, szafy, szafki, stolik/biurko. Mieszkanie do wynajecia w niskiej cenie, przystosowane dla studentów, miesci sie w niedalekiej odleglosci od kampusu studenckiego, dojscie do uczelnia zajmuje kilka minut. Niskie oplaty eksploatacyjne, niska kwota za wynajem mieszkania. Polecam mieszkanie do wynajecia. ul. Niepłomowicka Gdańsk. Czynsz z opłatami 930 zl .

   Szukaj  ⋅  Gdańsk

  W razie zainteresowania ofertą wynajmu wyślij zapytanie