Gdynia Pokoje do wynajęcia bez pośredników

 1. bezczynszowe taniobezczynszowe tanioWynajmę 2- pokojowe mieszkanie w pełni umeblowane, zlokalizowane na parterze w bloku przy ul. - łazienka. Łazienka po generalnym remoncie. Parkowanie auta to koszt 120 PLN/rok. Do lokalu przynależy piwnica o pow. Liczba pokoi. Opłaty około 470 zł latem i 730 zł zimą (przy dwóch osobach). Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (2 miejsca parkingowe). W pełni wyposażone, gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie usytuowane jest na szóstym piętrze dziesięciopiętrowego budynku. Źródło: biuro nieruchomości: Agencja Nieruchomości Partner, zaktualizowane: 27. Pomieszczenia. Lokalizacja na wzgórzu pośród niskiej zabudowy przy wewnętrznej ulicy użytkowanej jedynie przez mieszkańców sąsiednich willi potęguje wrażenie kameralności i przyjemnej okolicy. Gdynia kawalerka do wynajęcia od zaraz.

Mieszkanie bezczynszowe Bez kaucji Gdynia Bez pośredników.

Gdynia Tanie mieszkania do wynajęcia: Jolka Najwięcej aktualnych ogłoszeń bez pośredników w Gdyni znajdę spółdzielnie Mieszkaniową która oferuje wynajem kawalerek zapraszamy ul. Modra w Gdyni.

  Ogłoszenie dodane grudzień, 2023r. : “Pokoje do wynajęcia bez pośredników Gdynia

  1. Paloma
   21 środa, 06 grudnia 2023 r.

   Jagoda Mam pokój jednoosobowy do wynajecia. Wynajme studentom apartament polozony w centrum . Mieszkanie polozone przy lesie. Apartament idealny dla studenta lub pary. Mieszkanie wyposazone jest w sofe dla 2 osób, plaski TV LED32 Aneks kuchenny wyposazony jest w niezbedny sprzet AGD oraz naczynia. Lazienka z prysznicem. Mieszkanie po remoncie w wysokim standardzie. Dostepne od 28. 08.2016r. Zapraszamy. Oferta bezposrednia. Posrednikom dziekuje! ul. Rybaków Gdynia. Czynsz z opłatami 330 zl .

   Szukaj  ⋅  Gdynia

  W razie zainteresowania ofertą wynajmu wyślij zapytanie